FULL AND PARTIAL FREIGHT TRANSPORTATION
Transkesta
Paslaugos

Paslaugos

Pagrindinės mūsų teikiamos paslaugos:

  • Krovinių pervežimas sausuma,
  • Krovinių pervežimas oru,
  • Krovinių pervežimas jura,
  • Sandeliavimas,
  • Krovos darbai,
  • Atstovavimas muitinėje.

UAB „Transkesta“ teikia standartinių, ypatingų reikalavimų ir pavojingų krovinių gabenimo paslaugas, vykdo maisto ir skystųjų produktų transportavimo užduotis. Viena svarbiausių įmonės veiklų – rinktinių krovinių gabenimas – tai gana mažo dydžio krovinių surinkimas ir jų pristatymas gavėjams. Rinktinių krovinių transporto paslaugos vienu metu apima kelis užsakymus, t. y. ta pačia transporto priemone gabenamos skirtingos prekės vykstant į numatytą paskirties vietą, todėl klientams suteikiama galimybė lanksčiai reaguoti į rinkos poreikius ir, skiriant minimalias išlaidas transportavimui, palaikyti reikiamą asortimento lygį.

UAB „Transkesta“ teikia profesionalias sandėliavimo paslaugas partnerių sandėliuose. Įmonė vykdo prekių krovos, rūšiavimo, pakavimo ir ženklinimo darbus, rūpinasi prekių judėjimo apskaita ir dokumentacija, teikia išsamias ataskaitas klientams.

UAB „Transkesta“ ruošia muitinės dokumentus, rūpinasi importo, eksporto ir tranzito procedūromis, pildo CMR ir TIR knygeles, ruošia TIR elektroninius duomenis. Bendrovė atstovauja klientus muitinėse, padeda gauti reikiamus leidimus, sertifikatus ir pažymas, rūpinasi muitinės atliekamų procedūrų kontrole ir konsultuoja visais muitinės dokumentacijos ir formalumų klausimais.

Visada stengiamės pasiūlyti palankias kainas, kadangi naudojamės patikimais ryšiais su partneriais ir kruopščiai sudarome optimalius projektus ir transporto maršrutus, kuriuos siūlome Jums už geriausią įmanomą kainą.